Urodziny to najwspanialszy dzień w roku, dlatego powinniśmy dla swojego dziecka załatwić magiczny pokaz

Smyki zwykle czekają na swe urodziny przez cały rok. Marzą o tym, co dostaną w prezencie i jakie atrakcje przygotowali rodzice.


Mało istotne czy nasz urwis ma 5 czy więcej lat.
technologia
Bloger: slgckgc
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


wczasy
Bloger: Altec Lansing
Zaczerpnięte z: Altec Lansing


pokaz magii
Bloger: Tomasz Ośmiałowski
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Z pewnością z utęsknieniem czeka na kolejne urodziny. Faktem jest, że odmiennie je zorganizujemy dla przedszkolaka, a inaczej dla większego szkraba. Dla berbecia możemy przykładowo zatrudnić klauna lub wynająć dmuchany zamek. Dla większego dziecka fantastycznym pomysłem na pewno będzie pokaz magii. Nasz solenizant i jego koledzy na pewno z sporym zaciekawieniem będą śledzić wszystkie sztuczki magika. Mimo iż będzie to przyjęcie, to z pewnością zapanuje totalna cisza. Wszyscy będą koncentrować się na rękach iluzjonisty. Jeszcze wiele dni po urodzinach wszyscy będą mówić o sztuczkach. Nie będzie końca domysłom - jak on był w stanie to zrobić. Tego typu przedstawienie na pewno będzie wyjątkową niespodzianką, a nasze dziecko będzie szczęśliwe. Jeżeli to urodziny, to nie może rzecz jasna zabraknąć gości, tortu i różnych zabaw. Jednak tort oraz zwykłe atrakcje dość często są takie same rok po roku. A sztuczki magiczne są niezwykłe. Magik będzie w stanie na przykład wyciągnąć gołębia z kapelusza albo zgadnąć, którą kartę mieliśmy w pamięci.
Może także zaprezentować inne sztuczki, o których wcześniej nie mieliśmy pojęcia, a które wywrą na obecnych niesamowite wrażenie. Będziemy oczarowani. Prawdopodobnie nawet rodzice zbiorą się podczas pokazu wokół dzieci i z równym zaciekawieniem będą śledzić widowisko.
2020/01/28, 08:27
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.