Pasja jest niezwykle istotne, ale też istotne jest to, aby stąpać twardo po ziemi. W przeciwnym razie może nam się nic nie udać

Zagadnienie, jak różne są marzenia od stanu faktycznego, warte jest napisania kilkunastu sporych tomów. Wiecie jak to jest, planujecie coś przez dłuższy czas, konkretny projekt, jaki ma być rzeczywiście niezły, myślicie o tym jaki da efekt, jak niesamowicie spodoba się wszystkim interesującym się tematem. Nareszcie przychodzi dzień, w którym to dzieło ujrzeć ma światło dzienne, ty czekasz na reakcję publiki i... nic wielkiego, a raczej klapa. Realność znów dała o sobie znać.
biegam, bo lubię
Bloger: Peter Mooney
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Co w takim wypadku pozostaje nam czynić? Jasna sprawa, łatwo obrazić się na rzeczywistość, ale czy takie działania załatwiają sprawę? Niestety. Choćbyśmy nie wiadomo, jak się jej przeciwstawiali będziemy jedynie jak znany wszystkim Don Kichot toczący walkę z wiatrakami.

Będziemy zobowiązani za wszelkie komentarze z witryny. Są one dla nas istotne, ponieważ uświadamiają nam, czy nasze artykuły docierają do odbiorców i jak bywają odbierane.

Istnieje podstawowa zasada, żeby nie robić sobie nazbyt dużych oczekiwań, popatrzmy na zagadnienie z rozsądkiem i swego rodzaju pokorą, która uczuli nas na ewentualną porażkę. Jeśli nastawimy nie nastawimy się na niewyobrażalny sukces spotka nas mniejsze rozczarowanie niż gdybyśmy spodziewali się poklasku czy braw na stojąco. Ciekawe hobby: .

Kłopot ten jest poważny, jeżeli idzie o wybór studiów wśród młodzieży. Mają oni duże oczekiwania co do wybieranych przez siebie kierunków studiów. Jedna osoba chce iść na archeologię, ponieważ poznała kilka książek o niesamowitych odkryciach, w związku z tym pojawia się w głowie skrót myślowy: może i ja coś odkryję. Kolejna osoba pragnie studiować muzykologię, bo bardzo interesuje się muzyką, to wręcz jej wielka pasja, hobbypoznała klasykę, grupy takie jak The Beatles lub Beach Boys, a także ma dużą wiedzę na temat współczesnej muzyki, ma pojęcie co grają Radiohead. Jeszcze inna osoba wybiera się na politologię, bo przecież zna się na polityce i chce odnieść sukces w polityce.

Czy teraz szukasz czegoś ciekawego na omawiany temat? Jeśli tak, to poznaj informacje w odniesieniu do firmy i przejrzyj ofertę (https://obozysobecki.pl/oferty/lato/11-dniowy/sierakow-rekreacyjno-sportowy/).

Ogląda codziennie Wiadomości oraz Fakty, zna parę książek, które każdy politolog musi znać. Tutaj przedmioty dla badaczy oraz odkrywców: .


Zobacz również

Wakacje – jak można je spędzić w inteligentny, twórczy oraz użyteczny sposób? Kilka pomysłów dla wszystkich

Windsurfing
Bloger: oatsy40
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Szukasz sposobu na spędzenie urlopu? Masz dosyć nudnych wyjazdów, na jakich spędzanie czasu jest ograniczone do leniuchowania na plaży i opalania, a wieczorem przesiadywania w barach? Może więc dobrze, abyś wykorzystał lato do nauczenia się czegoś nowego, zdobycia jakichś nowych kompetencji? Możliwości jest mnóstwo, należy się tylko za nimi rozejrzeć.
W dzisiejszych czasach w cenie jest np. znajomość wszelkich języków obcych.

A później zjawia się rzeczywistość. I nasz niedoszły archeolog zamiast odkrywania czegoś niezwykłego ma na wyposażeniu szpadel i grzebie w ziemi nieopodal uczelni, muzykolog wkuwa nuty, wkuwa niejasne dla niego teksty i dowiaduje się kolejny raz, iż nie ma słuchu muzycznego. Współczesna muzyka zaś dla jego wykładowców to lata dwudzieste XX wieku. Także przyszły student nauk politycznych trochę się zawiódł, gdyż co prawda zaczął bardzo dobrze i nawet wszedł w szeregi młodzieżówki jakiejś partii, ale przekonał się, że kto pragnie zrobić karierę w polityce, musi być trochę bardziej bezczelny niż on sam.
2020/06/11, 07:30
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.