Jakie akcesoria są potrzebne każdej osobie, która chce trzymać pupila we własnym mieszkaniu

Posiadanie nawet małego zwierzęcia jest nie lada atrakcją dla naszych milusińskich. Chomik czy papuga to doskonały pomysł na prezent dla ośmiolatka, o ile oczywiście zadeklaruje on już na wstępie, że będzie sam zajmował się własnym pupilem. Z kolei pozostałe dzieciaki wolą nieco większe zwierzaki, czyli przykładowo kotka albo jamnika. Bez względu na to, które zwierzę zabierzemy ze sklepu zoologicznego, tak czy inaczej trzeba będzie dokupić kilka niezbędnych gadżetów.

gadżety dla zwierząt
Bloger: Mark Hillary
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Miski dla psów to akcesoria, o których na pewno pomyślą posiadacze jamników. Te sprzęty przydają się wtedy, kiedy przychodzi pora na posiłek - na dnie misek lądują grudki karmy albo resztki sobotniego dania obiadowego. Kiedy Niekiedy posiadacze czworonogów raczą swoich pupili najbardziej smacznymi kąskami, czyli kościami. I to wcale nie musi być kość z indyka pieczonego na kolację.

Zarówno sklepy stacjonarne, jak i te internetowe, oferują sztuczne kości, które bywają niezwykle lubiane przez naszych czworonożnych kompanów.

Mamy dla Ciebie ciekawy fakt - tam znajdziesz wiele interesujących informacji i postów. Nie ociągaj się tylko loguj się!

Jeśli już nadmieniliśmy, że miski dla psów są jednym z tych najważniejszych artykułów, to niepodobna nie powiedzieć kilku słów o miskach dla kotów - więcej tutaj. One podobnie jak psy jedzą karmę i także potrzebują właściwego naczynia. A dodatkowo w tego rodzaju miseczkach znajduje się też solidna dawka mleka z plastikowej butelki. Kociaki, szczególnie te, które mieszkają w kamienicach, potrzebują dodatkowo drapaka i komfortowego legowiska http://www.legovisko.pl/. Z kolei te wiejskie koty zazwyczaj ostrzą pazury na korze jabłoni, a codzienne posiłki spożywają z miseczek, które przestały służyć gospodarzom.

Miski dla psów lub kotów na pewno nie będą potrzebne tym, którzy planują kupić morskie rybki. We wspomnianym przypadku przyda się w miarę spore i solidne akwarium z całym oprzyrządowaniem. A ci, którzy pragną nacieszyć oko feerią kolorów, zakupią papugę wraz z klatką. I tak jeszcze długo można byłoby wymieniać zwierzęta i zarazem wydłużać rejestr gadżetów dla danego pupila.

W tym momencie warto zaznaczyć, że niekonieczni trzeba już na wstępie rzucać się na głęboką wodę i nabywać co popadnie. Wytwórcy takich gadżetów wykorzystują moment naszej słabości - w końcu piszcząca kość z tworzywa sztucznego dla jamnika sprawi i człowiekowi wiele radości, gdy będzie on obserwował, co jego pupil wyprawia z taką zabawką.
2020/01/25, 07:15
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.