Fundusze unijne na otwarcie firmy

Fundusze unijne przynoszą mnóstwo możliwości otrzymania dofinansowania na otworzenie swej firmy.


Jeśli masz pomysł na firmę, warto postarać się o unijne środki, które pomogą Ci zacząć.
Są one dostępne w formie dotacji bądź pożyczek. Poza wsparciem pieniężnym, możesz skorzystać również z instruktaży, porad przy prowadzeniu własnej działalności, a czasami też miejsca do pracy i koniecznego ekwipunku. Jeżeli nie ukończyłeś do tej pory trzydziestu lat, nie uczysz się i nie wykonujesz pracy zarobkowej, możesz się starać o dotację na własny interes. W pierwszej kolejności dokonana zostanie analiza Twojej sytuacji oraz indywidualnych predyspozycji. Na jej podstawie zostanie opracowany spersonalizowany plan postępowania. Z dostępnych działań zostaną wyselekcjonowane dla Ciebie te, które w Twym wypadku okażą się najbardziej skuteczne. Będziesz mógł skorzystać z doradztwa zawodowego, wsparcia w znalezieniu zatrudnienia, szkoleń oraz studiów podyplomowych, praktyk zawodowych. Pewnym z elementów pakietu działań będą również pieniądze na otwarcie firmy. Co możesz wtedy otrzymać? Dotację na start Twojego biznesu (powyżej 20 tys. zł), instruktaże i doradztwo, pomoc finansową jak też wskazówki na pierwszym etapie działania Twojej firmy.


dotacje unijne na badania
Bloger: NASA's James Webb Space Telescope
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


komfort


Jeżeli skończyłeś trzydzieści lat, także masz możliwość otrzymania dofinansowania na otworzenie firmy. Warunki dopłaty mogą się różnić zależnie od miejsca zamieszkania.

Niezwykle nam miło, że przeznaczyłeś swój czas, żeby przejrzeć nasz tekst. Jeżeli czujesz ochotę na nowe, to kliknij link kalkulator płacy netto i przenieś się do kolejnej witryny.

Podstawowe wytyczne są jednak za każdym razem takie same.
Jeśli masz więcej aniżeli trzydzieści lat i nie pracujesz, możesz postarać się o dotację na uruchomienie firmy. Zazwyczaj musisz dodatkowo udowodnić, że Twoja sytuacja zawodowa nie jest łatwa. Jeśli jesteś młodym badaczem, postaraj się o dotacje unijne na badania.
2023/01/04, 07:16
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.