W pracy zazwyczaj jesteśmy większą część swojego życia, ponieważ 8 godzin każdego dnia to niemalże połowa dnia (nie wliczając w to snu)

Praca bywa wyjątkowo ważną częścią naszego życia. W pracy się spełniamy i ulepszamy swe umiejętności. To w biurze odnajdujemy często chęć do dalszego rozwoju.


Jeśli ktoś mówi, że przychodzi do pracy, żeby zrobić co mu każą i nie interesuje go panująca w biurze atmosfera, to albo kłamie, albo naprawdę jest osobnikiem całkowicie biernym, gdyż trudno jest przez kilka godzin każdego dnia nie patrzeć na otaczający nas świat.
wyjazdy integracyjne
Bloger: Map of the Urban Linguistic Landscape
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


ludzie, którzy z nami pracują, z reguły oddziaływają na nasze samopoczucie, nawet jeśli nie zdajemy sobie z tego do końca sprawy.

Jeśli przeczytane przez Ciebie tu informacje okazały się zbyt skąpe, to ta wskazówka z witryny (https://www.programylojalnosciowe.pl/aktualnosci/mistrzowskie-partnerstwo-acer/?mode=grid) niechybnie okaże się godna Twojej uwagi.

Zła atmosfera w grupie z reguły wpływa na gorsze wyniki pracy całego teamu. Tego rodzaju niechcianych konsekwencji pragnie uniknąć każdy myślący szef. Dlatego w wielu spółkach przeznacza się pewną sumę środków na integrację ludzi. Niekiedy bywają to wyjścia na kręgle po pracy, aby była możliwość posiedzieć, porozmawiać i poznać się bliżej z bardziej prywatnej strony, a czasami bywają to wyjazdy integracyjne przykładowo na jakiś weekend gdzieś w okolicy lub w góry. Mamy możliwość wówczas pojechać do hotelu ze SPA, gdzie każdy wyszuka coś idealnego dla siebie - basen, bicze wodne czy masaże.
Na tego typu wyjazdach zwykle urządza się grupowe zajęcia, więc może być to szkolenie (polecamy ofertę na szkolenie: franklin covey lojalność wobec pracodawcy) z asertywności lub spacer po górach, podczas którego będziemy podzieleni na zespoły i będziemy zobligowani odszukać pewnego typu pomoce, aby zakończyć zadanie z pozytywnym rezultatem.
2021/01/19, 07:48
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.