Jaki nocleg to odpowiedni wybór na długi majowy weekend?

Polska ustawa twierdzi, że pierwszy i trzeci maja każdego roku są dniami wolnymi od obowiązków zawodowych. Pierwszy maja to dzień Święta Pracy, w naszym kraju traktowanym jako święto państwowe od ponad sześćdziesięciu lat. W tym roku będzie to jednocześnie dziesiąta rocznica przystąpienia naszego państwa do Unii Europejskiej. Z kolei trzeciego maja to święto państwowe którego obchody przypadają w rocznicę ustanowienia Konstytucji Trzeciego Maja dawnej Rzeczypospolitej Obojga Narodów. Na drugi dzień tego miesiąca przypada święto określane Dniem Flagi Rzeczypospolitej Polskiej, ale nie jest on dniem wolnym od obowiązków zawodowych .
wakacje w Polsce
Bloger: Brandon Atkinson
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Jednak każdy, kto z początkiem roku wnikliwie obejrzał kalendarz i inteligentnie rozdzielił swój urlop, wystarczyło by wziąć jedynie jeden dzień urlopu przypadający dokładnie na drugiego maja aby mieć aż cztery dni wolnego od obowiązków zawodowych. Taka sytuacja ma miejsce gdyż w tym roku pierwszy dzień tego miesiąca wypada dokładnie w czwartek.

Zobacz również

Planujesz urządzić konferencję albo inne ważne wydarzenie? Idealnych miejsc w Polsce nie brakuje!

Na konferencji
Bloger: Ted Eytan
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
W ostatnim czasie konferencje i pozostałe wydarzenia zawodowe zyskały większego znaczenia. Organizowane są one rzeczywiście nierzadko, co powoduje wymóg zyskania dostępu do wygodnych i dostosowanych pod kątem organizacji miejsca stref. Pomyślnie obecnie w całym kraju ogromny nacisk kładzie się na zagospodarowanie stref dla biznesu, jak również innych komfortowych budynków i sal, gdzie z sukcesem mogą odbywać się istotne wydarzenia o różnorodnym charakterze.


Prognoza pogody na nadchodzący długi weekend pozwala pozytywnie myśleć. Wysokie, prawie letnie temperatury nakłaniają do wyjścia z domu i pojechania na wycieczkę, może i nawet trwającą parę dni. Hotele, pensjonaty a także domki wczasowe i pola namiotowe od dawna tworzą bogate oferty noclegowe na długi weekend (tu więcej szczegółów: więcej szczegółów. Skoro warunki atmosferyczne mają być bardzo dobre, należy to wykorzystać. Jeśli twoja ukochana od pewnego czasu próbuje zasugerować, że „chętnie by się wybrała na romantyczną wycieczkę tylko w dwójkę, okazja jest ku temu wyśmienita. Taki wypad do przytulnego pensjonatu czy luksusowego hotelu z nastrojową, magiczną kolacją przy muzyce i butelce smacznego wina wynagrodzi twej najdroższej długi czas oczekiwań.

domek letniskowy
Bloger: Sarah & Austin Houghton-Bird
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Jeśli twój portfel aktualnie nie posiada odpowiedniej ilości pieniędzy a na koncie widnieje kwota raczej trzy niż czterocyfrowa, domek wakacyjny bądź namiot reklamowy mogą być równie urokliwe co wspomniany hotel. Wszystko zależy od podejścia oraz wkładu własnego. Dmuchany materac lub grubsze karimaty zapewnią komfort spania na ziemi, a wspólny, podwójny śpiwór i kieliszek czegoś mocniejszego bądź herbatka z pewną ilością alkoholu sprawią, że po niedługiej chwili nawet grubsze ubrania będą przeszkadzały każdemu z was.

Wiedz jednak, że nim podejmiesz decyzję odnośnie miejsca, w które zamierzasz zabrać ukochaną, spróbuj delikatnie wybadać czego ona najbardziej pragnie. Pomoże to na uniknięcie popełnienia niepotrzebnej serii głupich błędów.
2021/07/25, 07:46
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.