Rodacy raczej nie lubią rozliczać się z Urzędem Skarbowym - na szczęście dziś możemy już zastosować program online w ramach pomocy

Koniec zimy to zwykle czas, który kojarzymy z koniecznością złożenia sprawozdania podatkowego w Urzędzie Skarbowym. Spory odsetek osób nie cierpi tej procedury tak bardzo, że aż odkładają to do ostatniej godziny.


Mamy na szczęście programy, które ułatwią nam życie.


Zobacz również

Parę pomysłów na imprezę kawalerską w Trójmieście

Stereo, wieża
Bloger: http://www.freeimages.com
Zaczerpnięte z: http://www.freeimages.com
W ostatnim czasie w naszym kraju całkiem sporą popularnością cieszą się tematyczne imprezy kawalerskie bądź też panieńskie. Pomysłów na spędzenie tego wyjątkowego czasu naprawdę nie brakuje a tak naprawdę wszystko jest zależne od wyobraźni osób, które przygotowują niespodziankę dla pana albo też pani młodej.


program pit
Bloger: Travis Wise
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Raczej nikt nie lubi spowiadać się fiskusowi. Bywają także tacy, których bardzo stresuje wszelkiego typu podliczanie różnych cyfr. Często oni najbardziej denerwują się przy wypełnianiu formularza do urzędu. Na szczęście dzisiaj mamy już program PIT, który niemal wszystko zrobi za nas. Możemy go ściągnąć z internetu albo zainstalować na komputerze z jakiejś płytki. Najistotniejsze wydaje się być to, by działał jak należy. Powinien podświetlać różne pola, które powinniśmy uzupełnić i sprawnie podliczać wymagane elementy. Dzięki temu programowi uzupełnienie rozliczenia będzie proste i nawet miłe. Nie będziemy musieli nawet wyciągać z biurka kalkulatora i ołówka. Dobry program musi też być w stanie zapisać nasze dane (dcn.pl/s11_standaryzacja_zapisu_danych) w dysku do następnego roku. Wtedy nie będziemy zmuszeni wklepywać imion, nazwiska czy peselu jeszcze raz. A przecież są to dane, które z reguły się nie zmieniają. Pierwsze zetknięcie z programem może być odrobinę stresujące, ale z każdym kolejnym rokiem będzie to coraz łatwiejsze.


Przyzwyczaimy się do szaty graficznej oraz niemal automatycznie będziemy już wiedzieć gdzie oraz co należy wpisać.


Pamiętajmy, że najistotniejsze jest skupienie w czasie wypełniania PIT-u, aby nie pomylić się w danych.
2018/07/04, 14:16
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.