Do kogo należałoby mieć zapamiętany kontakt w sytuacji, kiedy się na czymś nie znamy ?

Możliwe, że w swym portfelu nosimy, oprócz zdjęć najbliższych czy naturalnie banknotów, jakieś wizytówki do ludzi, do których uważaliśmy, że kontakt by nam się przydał.
Często są to przedstawiciele zawodów, w których my, czy to z powodu braku czasu, czy to braku umiejętności, nie czujemy się najlepiej.


To normalne, że nie można znać się na wszystkim. Dlatego też przy różnych okazjach zabieramy takie niewielkie kartoniki. W rzeczywistości może to zostać dowolna wizytówka informatyk, mechanik samochodowy, tapicer czy księgowy - hipotetycznie każdy z nich może nam w przyszłości przy jakiejś okazji dopomóc. Z czasem tego typu wizytówek zbierze się tak wiele, że kupujemy oddzielny wizytownik, czyli mały segregator ze specjalnymi wykonanymi z folii kartkami, pomiędzy które wkładamy poszczególne wizytówki.

Czy dodatkowe treści odnoszące się do poruszanej tutaj kwestii będą dla Ciebie pomocne? Jeżeli tak, kliknij ten link - to wiarygodne informacje.

Wymiary takiego wizytownika to ok. 100x60 mm tak, żeby zmieściły się w nim wizytówki, które posiadają swoje standardowe wymiary. Zazwyczaj jest to 90x50mm, ale można spotkać także 85x50 lub inne, również o kształcie odmiennym niż prostokąt. Jeśli ktokolwiek zlecił wizytówkę o mniej stereotypowych rozmiarach potencjalnie oznacza to, że chciał się nieco wyróżnić w gąszczu pozostałych wizytówek.


wizytówka informatyk
Bloger: HazteOir.org
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


firma
Bloger: Asamblea Nacional del Ecuador
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Obecnie tego typu wizytówkę można zlecić nawet przez Internet.
Różnego rodzaju podmioty (agencje reklamowe czy też drukarnie) tworzą w internecie specjalistyczne aplikacje, dzięki którym można w łatwy oraz szybki sposób dobrać typ zlecanej wizytówki, jej format, nadruk czy pożądaną ilość. Gdy złożymy zamówienie, wystarczy za nie zapłacić oraz poczekać parę dni na jego zrealizowanie.
2020/05/06, 08:52
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.