Do kogo należałoby mieć zapamiętany kontakt w sytuacji, kiedy się na czymś nie znamy ?

Możliwe, że w swym portfelu nosimy, oprócz zdjęć najbliższych czy naturalnie banknotów, jakieś wizytówki do ludzi, do których uważaliśmy, że kontakt by nam się przydał.


Często są to przedstawiciele zawodów, w których my, czy to z powodu braku czasu, czy to braku umiejętności, nie czujemy się najlepiej.


To normalne, że nie można znać się na wszystkim. Dlatego też przy różnych okazjach zabieramy takie niewielkie kartoniki. W rzeczywistości może to zostać dowolna wizytówka informatyk, mechanik samochodowy, tapicer czy księgowy - hipotetycznie każdy z nich może nam w przyszłości przy jakiejś okazji dopomóc. Z czasem tego typu wizytówek zbierze się tak wiele, że kupujemy oddzielny wizytownik, czyli mały segregator ze specjalnymi wykonanymi z folii kartkami, pomiędzy które wkładamy poszczególne wizytówki.

Czy dodatkowe treści odnoszące się do poruszanej tutaj kwestii będą dla Ciebie pomocne? Jeżeli tak, kliknij ten link - to wiarygodne informacje.

Wymiary takiego wizytownika to ok. 100x60 mm tak, żeby zmieściły się w nim wizytówki, które posiadają swoje standardowe wymiary. Zazwyczaj jest to 90x50mm, ale można spotkać także 85x50 lub inne, również o kształcie odmiennym niż prostokąt. Jeśli ktokolwiek zlecił wizytówkę o mniej stereotypowych rozmiarach potencjalnie oznacza to, że chciał się nieco wyróżnić w gąszczu pozostałych wizytówek.


Zobacz również

Sprawdź jak wybrać atrakcyjne konto dla organizacji

Szef w biurze firmy
Bloger: Charlie Kaijo
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Obecnie ogrom chwilowych trudności ze sprawami bankowymi i biznesowymi można nadzwyczaj prosto rozwiązać. Wybór dobrego kredytu, konta oraz przelewu dla osób w każdej płci i wieku nie bywa zwyczajowo sprawą prostą, jednakże często wystarczy zaledwie krótka konsultacja, aby uzyskać korzystny kredyt albo pożyczkę bez wielkich stosów papierów. Czy należy wybierać konto firmowe czy też pewne inne oferty? Najlepiej będzie przyglądać się tej kwestii bliżej, co intensywnie uprości wybór najlepszej wybór konta, które w pełni spełni pokładane w nim oczekiwania.


wizytówka informatyk
Bloger: HazteOir.org
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


firma
Bloger: Asamblea Nacional del Ecuador
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Obecnie tego typu wizytówkę można zlecić nawet przez Internet.


Różnego rodzaju podmioty (agencje reklamowe czy też drukarnie) tworzą w internecie specjalistyczne aplikacje, dzięki którym można w łatwy oraz szybki sposób dobrać typ zlecanej wizytówki, jej format, nadruk czy pożądaną ilość. Gdy złożymy zamówienie, wystarczy za nie zapłacić oraz poczekać parę dni na jego zrealizowanie.
2022/05/09, 08:32
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.