W Idea Banku oszczędzisz w łatwy i prosty sposób pieniądze otwierając lokatę Happy

W tych przykrych okresach każdy odkłada finanse, ponieważ nigdy nie wiadomo kiedy będą pomocne. Może każdy zwiększyć kwotę w łatwy i prosty, ale także w szczególności bezpieczny sposób. Idea Bank Happy to jedna z najlepszych lokat kwartalnych. Otwierając lokatę Happy nie jest konieczne zakładanie konta w owym banku. Odznacza się ta lokata dużym oprocentowaniem, 4% w skali roku.


bank
Bloger: Public Stock
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Lokatę Happy możesz założyć na kwartał. Oferta jest skierowana do nowych klientów Idea Banku. Idea Bank powstał w 1991 roku i adresuje swoje oferty w szczególności dla mikro oraz drobnych podmiotów gospodarczych. Tymczasem lokata Happy jest adresowana również dla klientów indywidualnych.

Idea Bank ma bazę więcej niż 300 000 klientów. Idea Bank Happy ubezpiecza przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny do wartości 100 tys, euro - porównaj informacje o idea bank happy. Też, jeśli Idea Bank zbankrutował, to klient w ciągu 1 miesiąca uzyska ogół wniesionych środków wespół z proporcjami. Lokata jest interesującą propozycją dla ludzi, jacy postanawiają zaczynać odkładać kasę. Jest to depozyt samodzielny, jaki otworzysz bez konieczności korzystania z kolejnych ofert Idea Banku.

Zapewne przyda Ci się dobra witryna (http://cliff-broker.pl/nasza-oferta/produkty-ubezpieczeniowe.html) z informacjami, które dotyczą zamieszczonego tutaj wpisu. Nie ociągaj się zatem i wejdź w umieszczony niżej link.

Nie jest potrzebne otworzenie konta na rzecz
bank
Bloger: Miran Rijavec
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
otworzenia w tym banku inwestycji.


Oprocentowanie nominalne inwestycji Happy jest trwałe oraz wynosi 4% brutto w skali roku. Znaczy to, że oprocentowanie netto wynosi plus minus 3,24%. Lokata może być założona na kwartał, co znaczy, że po tym okresie zdobędziesz w przybliżeniu 0,81%. Na założenie lokaty Happy możesz dysponować od 1000 zł do 10 000 zł. Lokatę Happy może otworzyć klient, jaki wcześniej nie korzystał z propozycji Idea Banku, a poza tym tą lokatę klient może wykonać jedynie raz.

Otworzenie w Idea banku lokaty Happy jest wyjątkowo proste oraz wygodne. Można założyć lokatę w parę minut uzupełniając prosty wniosek poprzez Internet. Lokata Happy ma charakter odnawialny, co oznacza, że po zakończeniu 3 miesięcznego czasu lokaty, jest ona automatycznie odtwarzana na kolejnej 3-miesięcznej Lokaty Standardowej.
2021/07/06, 08:39
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.