Współczynnik konwersji, kontra google doubleclick - a więc, bannery oraz reklamy, przeciwko przedsiębiorstwo wewnątrz internecie

Czym jest dokładnie współczynnik konwertowania oraz w jakich przypadkach się go używa? Dlaczego jest tak istotne, by każdziutki szanujący się przedsiębiorca miał pojęcie o nim jak najbardziej dużo? A czym dokładnie bywa google doubleclick i jakie posiada powiązanie wraz z owym współczynnikiem? To wszyściutko nie posiadając najbardziej małego problemu znajdziesz w środku naszego nowego artykułu!


oferty
Bloger: Anka Albrecht
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Zobacz również

Czym są banery oraz czy warto korzystać z takiej formy reklamy? Czy powinno się zainwestować w banery standardowe czy internetowe?

banery reklamowe
Bloger: Elliott Brown
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Baner jest formą reklamy, komunikatu albo jakiegoś przekazu. Najczęściej mówimy w tym sensie o wydrukowanym na płachcie materiału przekazie mającym informować o czymś albo reklamowym. W internecie baner to graficzna forma przekazania treści informujących, a także reklamowych, jest często odnośnikiem do strony z produktem, który jest promowany. Najczęściej wykonywany jest w technice Adobe Flash, zaś we wcześniejszym czasie były to najczęściej dokumenty w formacie GIF. Baner w Internecie, jak również w przestrzeni miejskiej powinien być dobrze umiejscowiony.


Na pytanie: Co to jest dokładnie współczynnik konwersji? - w zasadzie odnalezienie odpowiedzi nie bywa trudne. Przede wszystkim należy zaznaczyć, że powinien poznać jego definicję każdy przedsiębiorca, który chce, lub już prowadzi swoją działalność wewnątrz sieci internetowej. Sam współczynnik konwersji, mamy możliwość także nazwać Wskaźnikiem konwersji, a więc mówiąc w skrócie - wskazuje on liczbę (za pomocą procencików), jak dużo person kliknęło nasz własny baner, reklamę, kupiło wytwór na naszej stronce i tak w dalszym ciągu.

Absorbujący wpis? Jeżeli tak uważasz, to kliknij tutaj, w serwisie prowadzenie działalności gospodarczej, który w tamtym miejscu znajdziesz, też jest coś wartościowego!

Mówiąc króciutko pokazuje jak skuteczna bywa dana strona, lub jej reklama, czy też baner. Im wyższy wskaźnik, tym lepiej z tego powodu dobrze jest się dobrze nad tą rzeczą zastanowić i zacząć działać!


Grupa pracowników firmy
Bloger: Dick Thomas Johnson
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Jeżeli mówimy o google doubleclick, to bywa to przedsiębiorstwo, która opiekuje się dokładnie bannerami reklamowymi, a także animacjami. Jest to firma komercyjna, którą to w marcu 2008 roku przejął napomknięty już nasz Wujcio Google.


Zadankiem Doubleclick jest nazbieranie danych z odwiedzanych poprzez nas samych stronek oraz dopasowanie następnych reklam do naszych zainteresowań, przez bannery, które bywają w tamtym miejscu umieszczane.

Jeżeli interesuje Cię ten tekst, to bez wahania kliknij tutaj oraz zobacz oprócz tego inny tak samo pasjonujący pomocny link.

Formalnie Doubleclick powstało od 1996 roku, w lipcu 2005 roku została przejęta przez firmę Hellman and Friedman.
2020/11/07, 15:47
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.