Reklama zewnętrzna

Owa odmiana reklamy to wszystko to co zauważamy przykładowo przechadzając się przez miasto lub jadąc drogą.


Tablice, plakaty, billboardy Bielsko-Biała i temu podobne. Ujmując to bardziej definicyjnie reklama zewnętrzna jest wszelką komercyjną informacją ulokowaną na nośnikach, które przeważnie dzielone są na trzy grupy: billboardy, na które przylepiane zostają wielkowymiarowe plakaty, tablice te posiadają zróżnicowane wielkości, reklama malowana – będą to wielkie formy o trwałym charakterze, będące fragmentami tak zwanej reklamy w otoczeniu, najczęściej umieszczana na budowlach, ogrodzeniach, mostach, stanowią ją wszelkiego typu plakaty itd.
, reklama (polecamy: polipropylen kanalikowy) mobilna – lokowana na środkach transportu , na czterokołowcach należących do przedsiębiorstwa, sterowcach, itd.


firma - kadr
Bloger: Ministerio de Cultura de la Nación Argentina
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


billboardy bielsko-biała


ogłoszenie
Bloger: Jorge Láscar
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Przypuszczalni klienci wystawieni są na oddziaływanie takiej reklamy niezależnie czy tego pragną czy też nie, jeśli tylko idą albo przejeżdżają blisko miejsca w jakim została umieszczona. Jeżeli zostanie ustawiona w miejscu odwiedzanym przez wiele osób, albo o dużym natężeniu ruchu samochodowego, skala jej oddziaływania jest ogromna. Tym samym niewysoki będzie jej koszt w przeliczeniu na 1 osobę. Trzeba jednakże zwracać uwagę, iż ażeby została ona dobrze zapamiętana i powiązana z firmą powinna być stosowana przez długi czas. Informacje w niej zawarte powinny być bardzo krótkie oraz treściwe ze względu na to, iż większość patrzących będzie w ruchu.
Reklama taka jak też użyta w niej czcionka powinny być duże i dobrze dostrzegalne nawet z oddali. Całość musi być wykonana w kontrastowych barwach.

Dajemy Ci dostęp ekstra (https://www.bscav.eu/tlumaczenia-symultaniczne-trojmiasto/) do nowych treści, jeżeli opisy opracowane na tej witrynie bardzo Cię zaaferowały. Zatem nie zwlekaj!

Ulokowanie jej w niewłaściwym punkcie powoduje, że na ogół jest niezauważana jak też pomijana.
2020/07/03, 08:05
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.