W dzisiejszych czasach nie znajdziemy chyba spółki, która nie miałaby konta bankowego, ponieważ wszystkie przelewy robimy już w sieci

Trudno w naszym stuleciu przywołać na myśl firmę, która ma wszystkie pieniądze w przysłowiowej skarpecie. przedsiębiorstwo jest zmuszona robić operacje finansowe i inne tego rodzaju rzeczy, więc musi mieć konto bankowe.


Fantastyczne opcje dla jednoosobowych oraz średnich firm posiada Idea Bank.
firma - obrazek
Bloger: Emiliano García-Page Sánchez
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Jeśli otworzymy u nich konto firmowe Idea Bank nie bierze jakichkolwiek opłat za prowadzenie rachunku. To niezwykle ważne. Również kartę płatniczą dostaniemy bez dodatkowych opłat. Będziemy mieć też przelewy za 0 zł. To wszystko razem brzmi już szalenie ciekawie, ale to nie wszystko. Idea Bank zapewnia także bezpłatne korzystanie z programu Idea Cloud. System ten zapewnia możliwość tworzenia listy kontrahentów oraz tworzenia rachunków. W chmurze mamy możliwość schować także przeróżnego typu dokumenty. Działa to jak wirtualny sejf, gdyż mamy możliwość się do dokumentów zalogować z niejednego miejsca i komputera pod każdą szerokością geograficzną - musimy tylko wpisać prawidłowe hasło.


konto firmowe idea bank
Bloger: Andrey
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Klienci Idea Bank, którzy mają przedsiębiorstwo, mają możliwość korzystać także z kredytów na bardzo dogodnych warunkach. Dodatkowo, wypisanie formularza kredytowego odbywa się całkowicie online. Nie musimy zatem wychodzić z firmy. To oszczędza nasz czas, a nasz bank rozumie, że czas to pieniądz. Ten bank wprowadził także ideę Mobilnego Wpłatomatu.
Rzecz w tym, że o podanej porze po nasz utarg przyjeżdża wóz. Nie jesteśmy zmuszeni więc martwić, że złodziej nas obrabuje w drodze do banku.
2021/02/20, 07:40
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.