Czym trudnią się tzw. kierownicy produkcji?

Kierownicy produkcji są to jedni z ważniejszych osób praktycznie w każdym zakładzie produkcyjnym. Zadaniem kierownika jest przede wszystkim zarządzanie procesami wytwórczymi, a również dozór nad pracą pracowników.


kariera
Zaczerpnięte z: pixabay


Zobacz również

Niemałe bezrobocie w Polsce: konieczność szukania zarobku poza Polską

opiekunka
Bloger: Strelka Institute for Media, Architecture and Design
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Od naprawdę dawna na terenie naszego kraju obserwuje się naprawdę wysoki poziom bezrobocia. Już naprawdę dużo osób nie może znaleźć pracy. Tyczy się to już nawet osób mających wyższe wykształcenie i mnóstwo kwalifikacji. To właśnie z tego powodu Polacy coraz częściej decydują się wyjechać za pracą za granicę. Wśród chętnie obieranych destynacji znajduje się Anglia i Niemcy.


Karty kredytowe
Bloger: frankieleon
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


To od operatywności i kompetencji kierownika produkcji w ogromnej mierze będzie zależeć czy to, dane no-code odniesie sukces. Jakie zatem kompetencje oraz wykształcenie musi posiadać kierownik produkcji? Większa część pracodawców będzie wymagać na pewno wykształcenia wyższego, (z reguły technicznego, na przykład inżynieria wytwórczości). Ewentualny pracobiorca powinien mieć już jakieś doświadczenie na posadzie, gdzie kieruje się fabrykacją. Powinien też wiedzieć, jak przebiega tok produkcyjny krok po kroku. Musi znakomicie znać standardy zarządzania jakością. Dość pożądana będzie także znajomość języków obcych, w szczególności angielskiego jak też niemieckiego. Osoba, która zdecydowana jest pracować na takim stanowisku, musi być dość wytrzymała na stres. Do tego powinna być nastawiona na konieczność ciągłego szkolenia się. Świetny kierownik produkcji jest zasadniczy, lecz też umie słuchać swego zespołu.To właśnie od kierownika produkcji i jego wiedzy, umiejętności przewidywania, tzw. miękkich umiejętności będzie zależeć powodzenie przedsiębiorstwa. Jest to zawód bardzo pożądany, także przez wzgląd na całkiem duże płace. Płace takiego eksperta współcześnie wahają się w granicach od pięciu do nawet paręnastu tysięcy .


Do tego często dochodzą też rozmaite inne korzyści, dla przykładu służbowy komputer przenośny, telefon komórkowy, sportowy pakiet, a bywa czasem, że i nawet firmowy pojazd.
2022/01/20, 07:41
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.