Reklama w autobusie 28

Każdy wie, że reklama jest dźwignią handlu. Każdego dnia ze wszystkich stron jesteśmy wręcz zasypywani różnego typu reklamami. Kiedy odpalamy rano telewizor. Kiedy mkniemy do pracy samochodem i słuchamy radia. Nawet, kiedy podjęliśmy decyzję, by wyruszyć do pracy komunikacją miejską, nie dość, że gdy idziemy na przystanek możemy zauważyć mnóstwo reklam, to na dodatek na wiacie przystanku zauważymy jakąś reklamę. A do tego mamy jeszcze reklamy w środku autobusu.


reklama na autobusie
Bloger: Jonathan Riley
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Z tego powodu sporo osób po prostu nie przepada za reklamami, bo za dużo ich wszędzie. Choć chyba jest tak, że po części sami wystawiamy się na odbiór tych wszystkich reklam. Można przecież zrezygnować z telewizora na rzecz wiadomości w gazecie, tam możemy samodzielnie wybrać, co mamy ochotę czytać i na co zwracać uwagę. Wtedy nawet reklama w autobusie nie będzie dla nas czymś drażniącym. Chociaż trzeba jednak stwierdzić, że jeżeli chodzi o reklamy w komunikacji miejskiej, czy na ulicach to podchodzimy do nich trochę inaczej (czytaj w tym temacie). Kiedy przemieszczamy się w jakieś miejsce autobusem to nawet cieszymy się, że możemy zawiesić oko na jakiejś reklamie. Czas wtedy szybciej nam upłynie, a bywa i tak, że faktycznie można zauważyć coś, co jest dla nas ważne.

Reklamowanie swojej firmy w autobusach

Dobra firma, wie, że jeśli chce być na szczycie to musi się postarać. Nie jest łatwo, ale jeśli zastosuje się właściwe metody, to można prędko zostawić konkurencję w tyle. Warto, więc pomyśleć o dobrej reklamie, która każdego dnia będzie trafiała do faktycznie ogromnego grona osób. Na bank reklama w autobusie należy właśnie do tego rodzaju reklam. Pomyślmy jak wiele razy zdarzyło nam się korzystać z autobusu w naszej miejscowości.


Jeśli my nie jeździmy komunikacją miejską, to jak często korzystają z niej nasi znajomi. Zresztą można zobaczyć czasem na przystanki i autobusy, które zawsze są pełne ludzi. Tak, więc jeżeli naszą grupą docelową są ludzie, którzy mogą lub najprawdopodobniej korzystają z komunikacji miejskiej, to tam właśnie trzeba uderzyć z naszą reklamą - czytaj więcej. Bez sensu czekać aż inne przedsiębiorstwo o podobnym do naszego profilu postawi na reklamy w autobusie, lepiej zróbmy to przed nimi.
2020/04/09, 07:50
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.