Rozliczenia
materiał
Bloger: Creator Broker Owner
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Czy trzeba wypełnić pit 36?

Kiedy pragniemy się prawidłowo rozliczać z urzędem skarbowym, to musimy mieć pewność, że przedłożymy u niego właściwy pit. W zależności od swojego typu działalności, musimy uzupełniać różne dokumenty, zatem warto się upewnić, co to powinno okazać się być
zakład
Bloger: Times Square Public Relations

Kiedy składa się pit 37? Kto jest zobowiązany złożyć takie rozliczenie podatku? Kto nie rozlicza się przy pomocy tego pitu?

Konieczność rozliczenia się z fiskusem to obowiązek każdego dorosłego obywatela. Składane raz w roku pity w urzędzie skarbowym są obowiązkiem, dlatego dobrze jest mieć trochę wiedzy, by bardziej orientować się w temacie
Fundacja NA RATUNEK dzieciom z chorobą nowotworową
Zaczerpnięte z: Fundacja NA RATUNEK

Przekazanie jednego procenta podatku organizacjom dobroczynnym albo konkretnej osobie

Okres złożenia rozliczeń podatkowych to okres, podczas gdy można zrobić coś pozytywnego. Od paru lat w naszym kraju da się przekazać swój 1% podatku na cele dobroczynne. Takie przekazanie 1% podatku organizacjom dobroczynnym lub konkretnej osobie nie będzie czymś trudnym.
pieniądze
Bloger: Michael Pollak
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jak wypełnić formularz PIT 2016 online – praktyczne rady

W aktualnych czasach wypełnianie formularzy podatkowych przez internet staje się coraz popularniejsze. Coraz więcej podatników jest zainteresowanych tym rodzajem rozliczenia w szczególności przez wzgląd na wygodę – można to z powodzeniem zrobić we własnym domu. Na co jednak trzeba zwrócić uwagę wypełniając PIT 2015 online?
polskie monety
Bloger: Fox Wu
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Koniec roku nadchodzi nieuchronnie i stawia przed nami nowe obowiązki

Dla dużej liczby z nas to jest ten moment, gdy zaczynamy mocno rozmyślać o czekającym nas następnym rozliczeniu się ze swoich dochodów.


Koniec roku nadchodzi nieuchronnie i stawia przed nami nowe obowiązki

Wyraźna większość z nas jak co roku będzie próbowała osobiście wypełnić to zadanie podpierając się właściwymi programami do rozliczeń.
prawo i praca

Czy warto dzisiaj korzystać z usług doradcy podatkowego?

Duża część z nas doskonale wie, że prowadzenie działalności gospodarczej w naszym kraju to względnie karkołomne zadanie. O ile w większości wypadków odszukanie dobrego pomysłu na swoją firmę przychodzi nam bez trudu, to natomiast konieczność zmierzenia się z licznymi komplikacjami prawnymi, które dotykają każdego przedsiębiorcę w szeregu przypadków nas przerasta. Każdy właściciel firmy jest bowiem zobowiązany rozliczać się z urzędami skarbowymi, które niestety niejednokrotnie nie stoją po stronie obywatela.
biuro
Bloger: Cory Doctorow
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

E-deklaracje - zatem w jaki sposób wysłać PIT przez internet - dowiedź się więcej ciekawostek na ten temat.

Rozliczanie i wypełnianie formularza PIT-37 to sprawa z którą boryka się większość Polaków. To najpopularniejsza odmiana rozrachunku podatkowego.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.