Lokal
crm
Bloger: Wes Schaeffer
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Świadczenie dotacyjne czy umowa kredytowa?

Przedsiębiorcy, oprócz samorządów, są w latach 2014-2020 najogromniejszymi beneficjantami unijnych funduszy. Ogółem na rozwój przedsiębiorstw zostanie przeznaczonych 20 mld euro. Stąd już teraz należałoby dowiedzieć się, na co a także na jakich zasadach będzie można zdobyć środki unijne.


Świadczenie dotacyjne czy umowa kredytowa?

Największy wachlarz pomocy do dyrektywy posiadają mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa.
pit 2015
Bloger: Ctd 2005

Zmagania z wypełnianiem wniosków – jak robić to w poprawny sposób

By uporać się z tą sprawą, winna Pani wybrać się do pokoju z numerem 50, następnie, udać się do pomieszczenia zlokalizowanym na dole, w następnej kolejności ustawić się w kolecje do okienka o numrze 89 – znany nam schemat, czy bardziej wygląda jak coś nierealnego? Oczywiście większość z nas odpowie, że dany schemat jest jej niezwykle znany. Jest to przecież nieudolna próba załatwienie swoich spraw w urzędzie.
urzędnik
Bloger: Abdulla Al Muhairi
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Każdy przedsiębiorca powinien dbać o marketing i dobrą opinię - wszyscy wiemy przecież, że marketing jest nośnikiem handu

Mówi się, że jak Was widzą tak Cię oceniają. I nie chodzi wyłącznie o wygląd konkretnej osoby. Jeżeli jesteś kierownikiem restauracji albo cukierni, wiesz, że dotyczy to całości Twoich potraw oraz słodkości.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.