Atrakcje
wakacje we Władysławowie
Bloger: By vmario
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com/

Dużo kwater tworzy dla turystów miły wypoczynek w ciekawym oraz ślicznym mieście

Władysławowo to ogromna znana miejscowość z wieloma atrakcjami, plażą i morzem. Nazwa Władysławowo nawiązuje do fortu wojskowego króla Władysława IV oraz jest miastem turystycznym, gdzie jest okazja wyśmienicie odpocząć.
Tatry
Bloger: hosiawak
Zaczerpnięte z: www.flickr.com

Rozrywki w Zakopanem i w okolicach przed rozpoczęciem letniego sezonu

Wielkimi krokami nadchodzi czas, w którym będzie dało się w końcu nie pamiętać o kłopotach związanych z zimą, ze śniegiem i ujemną temperaturą. Choć tak naprawdę wakacyjny urlopowy zacznie dopiero w czerwcu, kiedy armia uczniów kończy rok szkolny i wyjeżdża na wakacje z rodzicami, już w tym momencie można zaobserwować, że dużo pracowników wyprasza garstkę dni wolnego lub na trochę zawiesza swoją działalność, następnie pakuje bagaże, bierze kilka niezbędnych przedmiotów i nieco oszczędności, żeby wybyć gdziekolwiek – możliwie daleko od zgiełku miast, od własnej firmy, niezadowolonych klientów i pozostałości po brudnej, miejskiej zimie.
wczasy
Bloger: Altec Lansing
Zaczerpnięte z: Altec Lansing

Urodziny to najwspanialszy dzień w roku, dlatego powinniśmy dla swojego dziecka załatwić magiczny pokaz

Maluchy zawsze czekają na swe urodziny przez cały rok. Myślą o tym, co dostaną w prezencie i jakie atrakcje przygotowali mama z tatą.


paintball gdynia stocznia
Zaczerpnięte z: www.orlicatravel.pl

Najlepsze imprezy firmowe w Trójmieście

Gdy myślimy o bałtyckim wybrzeżu, części z nas na myśl przybywają małe miasteczka, które wyłącznie latem wizytowane, w okresie zimowym bywają opustoszałe. Lecz inaczej sprawa prezentuje się w wypadku Trójmiasta, w które skład wchodzą aż 3 spore miejscowości.
dom w bieszczadach
Bloger: Przemyslaw Kozuch
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Weekend w Solinie - moc doskonałych atrakcji i duży wybór miejsc noclegowych

Solina to urocza miejscowość oraz jedna z największych atrakcji w całkowitych Bieszczadach, nic więc zaskakującego w tym, iż każdego roku masa osób ochoczo odwiedza Zalew Soliński. Jeśli jesteś wielbicielem gór i uwielbiasz górskie widoki to z pewnością w Twoich planach urlopowych musi znaleźć się eskapada nas Zalew Soliński.
jezioro

Bajeczne miejsce, pełne walorów na terenie Polski, jakim będą jeziora mazurskie.

Pojezierze Mazurskie fantastyczna kraina mieszcząca się na północnych krańcach Polski. To kraina, która swoją historię ma zapisaną w dziejach Polski. Miejsce bajeczne, przepełnione sporymi atrakcjami głównie w okresie letnim. Chociaż podróżnych pozyskuje przez cały rok. Największym a dodatkowo najpiękniejszym atutem tego rejonu są jeziora mazurskie. Co sprawia, że akurat jeziora będą głównym walorem?
lasy
Bloger: the BRT
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Kłodzko i okolice – co obowiązkowo trzeba zobaczyć

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób rozpoczyna interesować się krajową turystyką. Jest tak nie bez powodu – Polska zaczyna być postrzegana jako kraj ciekawy dla turystów i w efekcie także wiadomo coraz więcej o ciekawych miejscach w obrębie kraju.
spływ jako atrakcja w Dolinie Kłodzkiej
Bloger: Jura Park Bałtów
Zaczerpnięte z: http://www.juraparkbaltow.pl

Atrakcje oraz miejsca w Kotlinie Kłodzkiej, które powinniśmy zobaczyć spędzając wakacje na Dolnym Śląsku

Szukając idealnego miejsca na wakacje z bliskimi, doskonałym wyborem może być Ziemia Kłodzka. Te malownicze tereny usytuowane w sąsiedztwie Gór Stołowych rok rocznie przyciągają turystów tudzież zachwycają ich swoimi ciekawymi zabytkami i krajobrazami.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.