Atrakcje
lasy
Bloger: the BRT
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Kłodzko i okolice – co obowiązkowo trzeba zobaczyć

W dzisiejszych czasach coraz więcej podróżników rozpoczyna interesować się krajową turystyką. Jest tak nie bez powodu – Polska zaczyna być postrzegana jako kraj ciekawy dla podróżników i w rezultacie także wiadomo coraz więcej o ciekawych miejscach w obrębie kraju.
wakacje we Władysławowie
Bloger: By vmario
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com/

Dużo kwater tworzy dla turystów miły wypoczynek w ciekawym oraz ślicznym mieście

Władysławowo to wielka modna miejscowość z wieloma atrakcjami, plażą oraz morzem. Nazwa Władysławowo nawiązuje do fortu wojskowego króla Władysława IV oraz jest miastem krajoznawczym, gdzie można cudownie wypocząć.
jezioro

Bajeczne miejsce, pełne walorów na terenie Polski, jakim będą jeziora mazurskie.

Pojezierze Mazurskie fantastyczna kraina mieszcząca się na północnych krańcach Polski. To kraina, jaka swoją historię posiada wpisaną w dziejach Polski. Miejsce magiczne, przepełnione sporymi atrakcjami przede wszystkim w okresie letnim. Chociaż podróżnych pozyskuje przez cały rok. Najistotniejszym a dodatkowo bardzo ładnym atutem danego regionu są jeziora mazurskie. Co powoduje, że akurat jeziora są głównym walorem?
paintball gdynia stocznia
Zaczerpnięte z: www.orlicatravel.pl

Najlepsze imprezy firmowe w Trójmieście

Kiedy myślimy o bałtyckim wybrzeżu, części z nas na myśl przychodzą niewielkie miasteczka, które jedynie latem wizytowane, w sezonie zimowym bywają wymarłe. Lecz odmiennie sprawa prezentuje się w przypadku Trójmiasta, w które poczet wchodzą aż trzy spore miejscowości.
Tatry
Bloger: hosiawak
Zaczerpnięte z: www.flickr.com

Rozrywki w Zakopanem i w okolicach przed rozpoczęciem letniego sezonu

Wielkimi krokami zbliża się sezon, w jakim będzie dało się wreszcie nie pamiętać o kłopotach wiążących się z zimą, ze śniegiem i ujemną temperaturą. Choć tak naprawdę wakacyjny sezon zacznie dopiero w czerwcu, kiedy większość uczniów kończy rok szkolny i wyjeżdża na wypoczynek z rodzicami, już teraz da się zauważyć, że dużo ludzi wyprasza kilka dni urlopu albo na jakiś czas zamyka swoją działalność, po czym pakuje plecak, bierze trochę najpotrzebniejszych przedmiotów i nieco zaskórniaków, żeby pojechać dokądkolwiek – możliwie daleko od zgiełku miasta, od własnej firmy, grymaszących klientów i resztek po szarej, miejskiej zimie.
wczasy
Bloger: Altec Lansing
Zaczerpnięte z: Altec Lansing

Urodziny to najwspanialszy dzień w roku, dlatego powinniśmy dla swojego dziecka załatwić magiczny pokaz

Smyki zazwyczaj czekają na swoje urodziny przez okrągły rok. Myślą o tym, co dostaną w prezencie i jakie ciekawostki przygotowali rodzice.


dom w bieszczadach
Bloger: Przemyslaw Kozuch
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Weekend w Solinie - moc doskonałych atrakcji i duży wybór miejsc noclegowych

Solina to urocza miejscowość oraz jedna z największych atrakcji w całkowitych Bieszczadach, nic więc zaskakującego w tym, iż każdego roku masa osób ochoczo odwiedza Zalew Soliński. Jeśli jesteś wielbicielem gór i uwielbiasz górskie widoki to z pewnością w Twoich planach urlopowych musi znaleźć się eskapada nas Zalew Soliński.
spływ jako atrakcja w Dolinie Kłodzkiej
Bloger: Jura Park Bałtów
Zaczerpnięte z: http://www.juraparkbaltow.pl

Atrakcje oraz miejsca w Kotlinie Kłodzkiej, które powinniśmy zobaczyć spędzając wakacje na Dolnym Śląsku

Szukając idealnego miejsca na wakacje z bliskimi, doskonałym wyborem może być Ziemia Kłodzka. Te malownicze tereny usytuowane w sąsiedztwie Gór Stołowych rok rocznie przyciągają turystów tudzież zachwycają ich swoimi ciekawymi zabytkami i krajobrazami.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.