Pracodawcy
Biznesmen
Bloger: http://sxc.hu
Zaczerpnięte z: http://sxc.hu

Własna działalność gospodarcza – trudna przeprawa, ale jednakże warto. Pamiętaj jednak o paru podstawowych kwestiach, a będzie łatwiej

Prowadzenie własnej firmy zawsze jest trudne i ryzykowne. Nie mamy w tej sytuacji szefa, jakby to było w firmie, gdzie jesteśmy zwykłym pracownikiem, tak więc sami jesteśmy zmuszeni sobie radzić z wieloma kryzysami. Ponadto, musimy liczyć się z pomyłkami, jakie mogą nas kosztować bardzo dużo, ze zmianami przepisów, jakie mogą się odbić na naszej branży i wiele innych. Ogólnie, każdego dnia powinniśmy być przygotowani na coś nowego, tak więc własna firma to pomysł dla ludzi zdecydowanych i przekonanych, iż to co robią jest naprawdę istotne.
kurs bhp
Bloger: Baumit

Zobowiązania chlebodawcy wobec zatrudnionego

Zobowiązania Pracodawcy względem zatrudnionego można podzielić na całościowe oraz szczegółowe. Wszystkie zobowiązania wypływają z regulacji kodeksu pracy czy rozporządzeń szczegółowych.
rekrutacja
Bloger: Colour Glass
Zaczerpnięte z: Colour Glass

Rekrutacja zależny od specjalności firmy

Zapotrzebowanie na pracowników bez ustanku rośnie. Z wyjątkiem rekrutacji prasowej i internetowej jest opcja korzystać z własnych miejsc informacji o pretendentach.


Rekrutacja zależny od specjalności firmy

To w jaki sposób przebiega nabór jest uzależnione od branży firmy i zaoferowanych miejsc pracy.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.