Góry
jezioro
Bloger: Saadick Dhansay
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Gdzie należałoby pojechać na urlop w Polsce - intrygujące i ciekawe miejsca

Mnóstwo osób chętnie jeździ za granicę - Grecja, Rzym, Paryż - niewątpliwie te i sporo innych miejsc zachwyca pięknymi zabytkami i wspaniałą fauną oraz florą. Niemniej Polska także jest ślicznym krajem i ma faktycznie mnóstwo do zaoferowania.
Tatry
Bloger: hosiawak
Zaczerpnięte z: www.flickr.com

Rozrywki w Zakopanem i w okolicach przed rozpoczęciem letniego sezonu

Wielkimi krokami zbliża się sezon, w jakim będzie można wreszcie zapomnieć o problemach związanych z zimą, ze śniegiem i ujemną temperaturą. Mimo że tak naprawdę wakacyjny sezon zaczyna się dopiero w czerwcu, kiedy armia uczniów żegna się ze szkołą i rusza na wypoczynek z mamą i tatą, już w tym momencie można zauważyć, że dużo pracowników wyprasza garstkę dni urlopu albo na jakiś czas zawiesza własną firmę, następnie pakuje plecak, bierze trochę najpotrzebniejszych rzeczy i trochę oszczędności, żeby wyjechać gdziekolwiek – jak najdalej od chaosu miasta, od własnej pracy, niezadowolonych klientów i pozostałości po paskudnej, miejskiej zimie.
Bieszczady
Bloger: Andrzej Wójtowicz
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Co interesującego proponują Bieszczady, zwiększające się znaczenie turystyki w tym rejonie

Tajemnicze, niedostępne i dzikie - to właśnie takie słowa w najlepszy sposób charakteryzują wszystko to, z czym będą się kojarzyć Bieszczady. Góry te położone są w najbardziej na południowy wschód wysuniętym krańcu naszego kraju, i są w większości pokryte gęstym lasem.
Bukowina Tatrzańska, Tatry
Bloger: Brandon Atkinson
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Atrakcje Bukowiny Tatrzańskiej

Położona na Skalnym Podhalu, na wysokości 967 – 1000 m n. p. m. Bukowina Tatrzańska, to rewelacyjne miejsce do podziwiania fenomenu Tatr - nic, toteż dziwnego, że co roku coraz więcej osób decyduje się by spędzić tu wczasy a Bukowina Tatrzańska pretenduje do najpopularniejszego miejsca na wczasy 2014, ferie i wakacje.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.