Reklama
telebim
Bloger: http://www.sxc.hu
Zaczerpnięte z: http://www.sxc.hu

Reklama na wyświetlaczu

Telebimy to najlepsza wersja sprzętów służących do przesyłania wiadomości dla dużego kręgu odbiorców. Jest to wyjątkowa jak dotychczas technika, która zezwala na emisję obrazu z ogromną jakością, również świetną widzialnością dzięki zastosowaniu specjalistycznych diod LED. Tylko ta technologia zezwala rozgromić promienie słoneczne, co czyni ekran zupełnie widocznym w świetle dziennym.
zjazd tłumaczy TED
Bloger: TED Translators
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Billboard jako wymarzona prezentacja zewnętrzna

Reklama o dużych rozmiarach w obecnych czasach gra znaczną rolę w budowaniu marki. Billboard jest nośnikiem reklamy o dużych formatach, zwykle występuje w formie tablicy, lub plakatu.
banery reklamowe
Bloger: Elliott Brown
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Czym są banery oraz czy warto korzystać z takiej formy reklamy? Czy powinno się zainwestować w banery standardowe czy internetowe?

Baner jest to forma reklamy, komunikatu lub jakiegoś przekazu. Często mówimy w tym sensie o wydrukowanym na płachcie materiału przekazie mającym informować o czymś albo reklamowym. W sieci baner to graficzny sposób przekazania treści informujących, a także reklamowych, to często odnośnik do strony z produktem, jaki chce się wypromować. Często wykonywany jest w technologii Adobe Flash, natomiast we wcześniejszym czasie były to najczęściej dokumenty w formacie GIF. Baner w Internecie, jak również w przestrzeni miasta musi być odpowiednio umiejscowiony.
billboard
Bloger: Mike Linksvayer
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Reklama zewnętrzna jako najbardziej efektywny sposób na przyciągnięcie spojrzeń spacerowiczów, nawet jeżeli w ogóle nie są zainteresowani kupnem np. mebli

Pomimo tego że wszelkiego rodzaju reklamy bywają nierzadko odbierane jako zbyt nachalne, to jednak w dalszym ciągu pozostają niezwykle skuteczne. Żeby wspomniana reklama przynosiła konkretne pieniądze, musi być tak pomyślana, by każdy telewidz lub przechodzień mógł łatwo ją zapamiętać. Jednak zbyt wielka nietuzinkowość też nie jest wskazana, gdyż efekt finalny może być przeciwny do zamierzonego.
Fryderyk Chopin
Bloger: Klaudia Rakowska, PR Executive

Właściwa reklama pozwoli Ci zdobyć wielu konsumentów

Każdy człowiek najprawdopodobniej wie o tym, że reklama jest dźwignią handlu. Jeśli prawidłowo nie wypromujemy swojej marki to powinniśmy zapomnieć o jakimkolwiek zysku, bowiem ludzie najzwyczajniej w świecie się on na nie dowiedzą.
oferty
Bloger: Anka Albrecht
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Współczynnik konwersji, kontra google doubleclick - a więc, bannery oraz reklamy, przeciwko przedsiębiorstwo wewnątrz internecie

Czym jest konkretnie współczynnik konwertowania i wewnątrz jakich przypadkach się go stosuje? Dlaczego jest tak istotne, aby każdy szanujący siebie przedsiębiorca miał pojęcie o nim jak najbardziej dużo? A czym dokładnie bywa google doubleclick oraz jakie ma powiązanie wraz z wspomnianym współczynnikiem? To wszyściutko nie posiadając najmniejszego problemiku znajdziesz w środku naszego nowego artykułu!
Telebimy nocą
Bloger: http://www.freeimages.com
Zaczerpnięte z: http://www.freeimages.com

Telebimy – królowie reklam w polskich miastach

Telebim na dobre zagościł w naszych miastach i miasteczkach. Z północy na południe, od Kołobrzegu, przez Warszawę do Zakopanego, od morza to Tatr, w miejscowościach wojewódzkich, w niewielkich miasteczkach, a nawet na wsiach – wszędzie tam stoją już telebimy. Czy kiedykolwiek myśleliście nad tym, co powoduje tak ogromną ich popularnośc? W poniższym tekście postaramy się odpowiedzieć na to pytanie.
Wisząca reklama zewnętrzna
Bloger: Bill Smith
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Reklama na telebimie staje się bardzo popularne w dzisiejszych czasach

Reklamy można dostrzec w każdym miejscu, nawet w pojazdach komunikacji miejskiej. Na ledowych ekranach wyświetlają się przeróżne informacje. Do niedawna najczęściej spotykaliśmy się z plakatami w autobusach, a teraz są małe telebimy. To interesująca opcja, bo jasne jest, że do wielu osób tego typu reklama autobusy Bochnia dotrze. Oczywiście trzeba się dobrze zastanowić, z jakim targetem ma się do czynienia w takich pojazdach. To nie jest tak, że mogą reklamować się tam wszyscy.
pracownicy firmy
Bloger: AFGE
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

W jakich miejscach billboardy Warszawa ma szansę nam zaoferować?

Sama reklama nie dużo będzie w stanie zdziałać, jeśli nie zamieścimy jej we właściwych miejscach, tak aby każdy miał w nią wgląd oraz widziało ją co dzień jak najwięcej osób.
bilboard
Zaczerpnięte z: flickr.com

Reklamy outdoorowe – metoda na reklamę, którą z pewnością zobaczy każdy bez względu na dzień tygodnia i porę dnia.

Rozwój gospodarczy oraz ekonomiczny przysłużył się do postępu wielu dziedzin życia jednostki. Wywołuje to powiększenie zapotrzebowania na różne produkty i wykonywanie różnorakich usług. Dlatego też pojawia się na rynku coraz więcej przedsiębiorstw zajmujących się usługami w zakresie różnorakich dziedzin.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.