Reklama
billboard
Bloger: Mike Linksvayer
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Reklama zewnętrzna jako najbardziej efektywny sposób na przyciągnięcie spojrzeń spacerowiczów, nawet jeżeli w ogóle nie są zainteresowani kupnem np. mebli

Chociaż wszelkiego rodzaju reklamy są nierzadko odbierane jako nazbyt nachalne, to jednak nadal są niezwykle skuteczne. Żeby taka reklama przynosiła konkretne zyski, musi być tak pomyślana, by każdy telewidz albo przechodzień mógł łatwo ją zapamiętać. Jednakże nazbyt duża nietuzinkowość także nie jest wskazana, gdyż efekt końcowy może być odwrotny do zamierzonego.
Telebimy nocą
Bloger: http://www.freeimages.com
Zaczerpnięte z: http://www.freeimages.com

Telebimy – królowie reklam w polskich miastach

Telebim na stałe zagościł w polskich miastach i miasteczkach. Z północy na południe, od Białegostoku, przez Łódź do Krakowa, od morza to Tatr, w wojewódzkich miejscowościach, w niewielkich miasteczkach, a nawet na wsiach – wszędzie tam stoją już telebimy. Czy kiedykolwiek zastanawialiście się co powoduje coraz większą ich popularnośc? W poniższym artykule postaramy się znaleźć odpowiedź na to pytanie.
banery reklamowe
Bloger: Elliott Brown
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Czym są banery oraz czy warto korzystać z takiej formy reklamy? Czy powinno się zainwestować w banery standardowe czy internetowe?

Baner jest to forma reklamy, komunikatu albo jakiegoś przekazu. Najczęściej mówimy w tym sensie o wydrukowanym na płachcie materiału przekazie informacyjnym albo reklamowym. W sieci baner to graficzna forma przekazania treści informacyjnych, jak również reklamowych, to często odnośnik do strony z produktem, jaki jest promowany. Często robiony jest w technologii Adobe Flash, natomiast wcześniej były to często pliki w formacie GIF. Baner w sieci, jak również w przestrzeni miasta powinien zostać odpowiednio umiejscowiony.
Wisząca reklama zewnętrzna
Bloger: Bill Smith
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Reklama na telebimie staje się bardzo popularne w dzisiejszych czasach

Reklamy można dostrzec w każdym miejscu, nawet w pojazdach komunikacji miejskiej. Na ledowych ekranach wyświetlają się przeróżne informacje. Do niedawna najczęściej spotykaliśmy się z plakatami w autobusach, a teraz są małe telebimy. To interesująca opcja, bo jasne jest, że do wielu osób tego typu reklama autobusy Bochnia dotrze. Oczywiście trzeba się dobrze zastanowić, z jakim targetem ma się do czynienia w takich pojazdach. To nie jest tak, że mogą reklamować się tam wszyscy.
telebim
Bloger: http://www.sxc.hu
Zaczerpnięte z: http://www.sxc.hu

Reklama na wyświetlaczu

Telebimy to najwyższa wersja przyrządów służących do przekazu wiadomości dla szerokiego grona adresatów. Jest to wyjątkowa jak dotychczas technika, która zezwala na emisję obrazu z wysoką jakością, także doskonałą widocznością dzięki użyciu specjalistycznych diod LED. Jedynie owa technologia pozwala przejść przez promienie słoneczne, co czyni ekran idealnie dostrzegalnym w świetle dziennym.
pracownicy firmy
Bloger: AFGE
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

W jakich miejscach billboardy Warszawa ma szansę nam zaoferować?

Sama reklama nie dużo będzie w stanie zdziałać, jeśli nie zamieścimy jej we właściwych miejscach, tak aby każdy miał w nią wgląd oraz widziało ją co dzień jak najwięcej osób.
oferty
Bloger: Anka Albrecht
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Współczynnik konwersji, kontra google doubleclick - a więc, bannery oraz reklamy, przeciwko przedsiębiorstwo wewnątrz internecie

Co to jest dokładnie współczynnik konwersji i w jakich wypadkach się go używa? Dlaczego jest tak ważne, aby każdy szanujący się przedsiębiorca wiedział o nim jak najwięcej? A czym jest google doubleclick i jakie posiada powiązanie wraz z owym współczynnikiem? To wszystko nie posiadając najmniejszego problemu odnajdziesz wewnątrz naszego nowiutkiego artykułu!
zjazd tłumaczy TED
Bloger: TED Translators
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Billboard jako wymarzona prezentacja zewnętrzna

Reklama o dużych rozmiarach w dzisiejszych czasach gra znaczną rolę w budowaniu renomy. Billboard jest nośnikiem reklamy o obszernych wymiarach, na ogół występującym w postaci tablicy, albo plakatu.
bilboard
Zaczerpnięte z: flickr.com

Reklamy outdoorowe – metoda na reklamę, którą z pewnością zobaczy każdy bez względu na dzień tygodnia i porę dnia.

Rozwój gospodarczy oraz ekonomiczny przysłużył się do postępu wielu dziedzin życia jednostki. Wywołuje to powiększenie zapotrzebowania na różne produkty i wykonywanie różnorakich usług. Dlatego też pojawia się na rynku coraz więcej przedsiębiorstw zajmujących się usługami w zakresie różnorakich dziedzin.
Fryderyk Chopin
Bloger: Klaudia Rakowska, PR Executive

Właściwa reklama pozwoli Ci zdobyć wielu konsumentów

Każdy człowiek najprawdopodobniej zdaje sobie sprawę z tego, iż marketing jest dźwignią handlu. Jeśli przyzwoicie nie wypromujemy swojej marki to powinniśmy zapomnieć o jakimkolwiek zysku, albowiem ludzie najprościej w świecie się on na nie dowiedzą.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.