Reklama
Drukarnia
Zaczerpnięte z: http://www.sxc.hu

Dowiedź się, w jakim miejscu jest najbliższa drukarnia wielkoformatowa w Warszawie, a będziesz w stanie wykonać niezwykłą fototapetę do mieszkania i wydrukować banner swojej firmy!

Marketing jest sprawą najważniejszą w każdej rozwijającej się korporacji. W obecnych czasach nie tak łatwo jest się wybić na zawalonym rynku zbytu. W związku z tym, gdy masz dobry projekt to powinieneś działać, aczkolwiek nie zapominaj jak ważką rolę ma reklama. Najbardziej pionierskim i rozwiniętym miastem w naszym kraju jest Warszawa.
zjazd tłumaczy TED
Bloger: TED Translators
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Billboard jako wymarzona prezentacja zewnętrzna

Reklama o dużych rozmiarach w dzisiejszych czasach gra ogromną rolę w budowaniu renomy. Billboard jest nośnikiem reklamy o wielkich rozmiarach, zazwyczaj występującym w formie tablicy, bądź plakatu.
pracownicy firmy
Bloger: AFGE
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

W jakich miejscach billboardy Warszawa ma szansę nam zaoferować?

Samodzielna reklama nie wiele będzie w stanie zrobić, jeżeli nie umieścimy jej we właściwych miejscach, tak żeby każdy uzyskał w nią wgląd oraz oglądało ją codziennie jak najwięcej osób.
bilboard
Zaczerpnięte z: flickr.com

Reklamy outdoorowe – metoda na reklamę, którą z pewnością zobaczy każdy bez względu na dzień tygodnia i porę dnia.

Rozwój gospodarczy i ekonomiczny przyczynił się do rozkwitu wielu branż życia jednostki. Powoduje to poszerzenie zapotrzebowania na różnorodne artykuły oraz świadczenie różnorakich usług. Toteż pokazuje się na rynku coraz więcej firm trudniących się usługami w zakresie różnorodnych branż.
Telebimy nocą
Bloger: http://www.freeimages.com
Zaczerpnięte z: http://www.freeimages.com

Telebimy – królowie reklam w polskich miastach

Telebim na dobre zagościł w polskich miastach, czy miasteczkach. Z północy na południe, od Szczecina, przez Warszawę do Krakowa, od morza to Tatr, w wojewódzkich miejscowościach, w małych miasteczkach, a nawet na wsiach – wszędzie tam stoją już telebimy. Czy kiedykolwiek myśleliście nad tym, co powoduje tak dużą ich popularnośc? W poniższym opracowaniu postaramy się odpowiedzieć na to pytanie.
Fryderyk Chopin
Bloger: Klaudia Rakowska, PR Executive

Właściwa reklama pozwoli Ci zdobyć wielu konsumentów

W zasadzie każdy najprawdopodobniej wie, iż marketing jest dźwignią handlu. Jeśli odpowiednio nie wypromujemy prywatnej marki to powinniśmy zapomnieć o jakimkolwiek zysku, bowiem ludzie najzwyczajniej w świecie się on na nie dowiedzą.
banery reklamowe
Bloger: Elliott Brown
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Czym są banery oraz czy warto korzystać z takiej formy reklamy? Czy powinno się zainwestować w banery standardowe czy internetowe?

Baner jest formą reklamy, komunikatu albo innego przekazu. Najczęściej mówimy w tym sensie o wydrukowanym na dużym fragmencie materiału przekazie informacyjnym lub reklamowym. W sieci baner to graficzny sposób przekazania treści informacyjnych, a także reklamowych, to często odnośnik do strony produktu, jaki jest promowany. Często wykonywany jest w technologii Adobe Flash, zaś wcześniej były to najczęściej pliki w formacie GIF. Baner w Internecie, jak też w przestrzeni miasta musi zostać dobrze umiejscowiony.
telebim
Bloger: http://www.sxc.hu
Zaczerpnięte z: http://www.sxc.hu

Reklama na wyświetlaczu

Telebimy to najlepsza wersja sprzętów służących do przesyłania wiadomości dla dużego kręgu odbiorców. Jest to wyjątkowa jak dotychczas technika, która zezwala na emisję obrazu z ogromną jakością, również świetną widzialnością dzięki zastosowaniu specjalistycznych diod LED. Tylko ta technologia zezwala rozgromić promienie słoneczne, co czyni ekran zupełnie widocznym w świetle dziennym.
billboard
Bloger: Mike Linksvayer
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Reklama zewnętrzna jako najbardziej efektywny sposób na przyciągnięcie spojrzeń spacerowiczów, nawet jeżeli w ogóle nie są zainteresowani kupnem np. mebli

Pomimo tego że wszelkiego rodzaju reklamy bywają nierzadko odbierane jako zbyt nachalne, to jednak w dalszym ciągu pozostają niezwykle skuteczne. Żeby wspomniana reklama przynosiła konkretne pieniądze, musi być tak pomyślana, by każdy telewidz lub przechodzień mógł łatwo ją zapamiętać. Jednak zbyt wielka nietuzinkowość też nie jest wskazana, gdyż efekt finalny może być przeciwny do zamierzonego.
oferty
Bloger: Anka Albrecht
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Współczynnik konwersji, kontra google doubleclick - a więc, bannery oraz reklamy, przeciwko przedsiębiorstwo wewnątrz internecie

Czym jest konkretnie współczynnik konwertowania i wewnątrz jakich przypadkach się go stosuje? Dlaczego jest tak istotne, aby każdy szanujący siebie przedsiębiorca miał pojęcie o nim jak najbardziej dużo? A czym dokładnie bywa google doubleclick oraz jakie ma powiązanie wraz z wspomnianym współczynnikiem? To wszyściutko nie posiadając najmniejszego problemiku znajdziesz w środku naszego nowego artykułu!
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.