Reklama
oferty
Bloger: Anka Albrecht
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Współczynnik konwersji, kontra google doubleclick - a więc, bannery oraz reklamy, przeciwko przedsiębiorstwo wewnątrz internecie

Czym jest konkretnie współczynnik konwertowania i wewnątrz jakiego typu przypadkach się go używa? Z jakiego powodu jest tak istotne, aby każdziutki szanujący się przedsiębiorca wiedział o nim jak najwięcej? A czym jest google doubleclick oraz jakie ma powiązanie z owym współczynnikiem? To wszystko bez najbardziej małego problemu odnajdziesz wewnątrz naszego nowiutkiego felietonu!
Fryderyk Chopin
Bloger: Klaudia Rakowska, PR Executive

Właściwa reklama pozwoli Ci zdobyć wielu konsumentów

W zasadzie każdy najprawdopodobniej zdaje sobie sprawę z tego, że marketing jest dźwignią handlu. Jeśli godnie nie wypromujemy własnej marki to możemy zapomnieć o jakimkolwiek zysku, bo ludzie najzwyczajniej w świecie się on na nie dowiedzą.
telebim
Bloger: http://www.sxc.hu
Zaczerpnięte z: http://www.sxc.hu

Reklama na wyświetlaczu

Telebimy to najwyższa odmiana sprzętów służących do przesyłania wiadomości dla szerokiego grona odbiorców. Jest to wyjątkowa jak dotychczas technologia, jaka pozwala na emisję obrazu z wielką jakością, także idealną widocznością dzięki przeznaczeniu specjalistycznych diod LED. Tylko ta technologia dopuszcza przejść przez promienie słoneczne, co czyni ekran absolutnie widocznym w świetle dziennym.
billboard
Bloger: Mike Linksvayer
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Reklama zewnętrzna jako najbardziej efektywny sposób na przyciągnięcie spojrzeń spacerowiczów, nawet jeżeli w ogóle nie są zainteresowani kupnem np. mebli

Chociaż wszelkiego typu reklamy są nierzadko odbierane jako nazbyt natrętne, to jednakże nadal pozostają bardzo skuteczne. Aby taka reklama przynosiła konkretne profity, musi być tak wymyślona, by każdy telewidz albo spacerowicz mógł bez trudu ją zapamiętać. Jednak zbyt wielka nietuzinkowość też nie jest wskazana, ponieważ efekt końcowy może być odwrotny do zamierzonego.
banery reklamowe
Bloger: Elliott Brown
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Czym są banery oraz czy warto korzystać z takiej formy reklamy? Czy powinno się zainwestować w banery standardowe czy internetowe?

Baner jest to forma reklamy, komunikatu lub jakiegoś przekazu. Często mówimy w tym kontekście o wydrukowanym na dużym fragmencie materiału przekazie informacyjnym albo reklamowym. W sieci baner to graficzny sposób przekazania treści informujących, a także reklamowych, to często odnośnik do strony produktu, który jest promowany. Często wykonywany jest w technologii Adobe Flash, zaś wcześniej były to najczęściej dokumenty w formacie GIF. Baner w Internecie, jak i w przestrzeni miejskiej powinien zostać właściwie zamontowany.
Telebimy nocą
Bloger: http://www.freeimages.com
Zaczerpnięte z: http://www.freeimages.com

Telebimy – królowie reklam w polskich miastach

Telebim na dobre zagościł w naszych miastach i miasteczkach. Z północy na południe, od Kołobrzegu, przez Warszawę do Zakopanego, od morza to Tatr, w miejscowościach wojewódzkich, w niewielkich miasteczkach, a nawet na wsiach – wszędzie tam stoją już telebimy. Czy kiedykolwiek myśleliście nad tym, co powoduje tak ogromną ich popularnośc? W poniższym tekście postaramy się odpowiedzieć na to pytanie.
Wisząca reklama zewnętrzna
Bloger: Bill Smith
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Reklama na telebimie staje się bardzo popularne w dzisiejszych czasach

Reklamy można dostrzec w każdym miejscu, nawet w pojazdach komunikacji miejskiej. Na ledowych ekranach wyświetlają się przeróżne informacje. Do niedawna najczęściej spotykaliśmy się z plakatami w autobusach, a teraz są małe telebimy. To interesująca opcja, bo jasne jest, że do wielu osób tego typu reklama autobusy Bochnia dotrze. Oczywiście trzeba się dobrze zastanowić, z jakim targetem ma się do czynienia w takich pojazdach. To nie jest tak, że mogą reklamować się tam wszyscy.
pracownicy firmy
Bloger: AFGE
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

W jakich miejscach billboardy Warszawa ma szansę nam zaoferować?

Sama reklama nie dużo będzie w stanie zdziałać, jeśli nie zamieścimy jej we właściwych miejscach, tak aby każdy miał w nią wgląd oraz widziało ją co dzień jak najwięcej osób.
zjazd tłumaczy TED
Bloger: TED Translators
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Billboard jako wymarzona prezentacja zewnętrzna

Reklama o dużych rozmiarach w dzisiejszych czasach gra znaczną rolę w budowaniu renomy. Billboard jest nośnikiem reklamy o obszernych wymiarach, na ogół występującym w postaci tablicy, albo plakatu.
bilboard
Zaczerpnięte z: flickr.com

Reklamy outdoorowe – metoda na reklamę, którą z pewnością zobaczy każdy bez względu na dzień tygodnia i porę dnia.

Rozwój gospodarczy oraz ekonomiczny przysłużył się do postępu wielu dziedzin życia jednostki. Wywołuje to powiększenie zapotrzebowania na różne produkty i wykonywanie różnorakich usług. Dlatego też pojawia się na rynku coraz więcej przedsiębiorstw zajmujących się usługami w zakresie różnorakich dziedzin.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.