Wakacje
odzwierciedlenie - samochód
Bloger: Cezary Borysiuk
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Ferie spędzone blisko morza i mnóstwo rozrywek - doskonała opcja na rodzinny wyjazd

W sezonie ferii niewielkie miasteczka w związku z natłokiem turystów bardzo ożywają i zapewniają pociągające atrakcje. Coraz częściej wielu ludzi stawia na przydomowe stancje bądź wynajmowane w domu rodzinnym pokoje gościnne.
domki letniskowe
Bloger: Sarah & Austin Houghton-Bird
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Wyjątkowe propozycje noclegów nad morzem

Wyjazdy nad bałtyk odbywają się przez okrągły rok. Ich popularność wzrasta przede wszystkim w okresie urlopowym, czyli w wakacje. Ogromna popularność jest daje się zauważyć również podczas Sylwestra i generalnie w przerwie świątecznej. Wówczas dużo rodzin wyrusza zaczerpnąć nieco jodu, z tego też powodu domki nad morzem są rozchwytywane. Warto na nieprzerwanie śledzić oferty, by wybrać dla siebie oraz swojej rodziny tę najkorzystniejszą. Pojawiające się dzisiaj w sieci propozycje noclegów i wczasów all inclusive rozchodzą się szybko.
pokazy firmowe na trampolinach
Bloger: Dave Herholz
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Odpowiedni moment na wyjście do operetki

Urlop to wspaniała pora na to, by nadrobić wszelakie zaległości kulturalne. Przypomnijmy sobie, kiedy ostatnio byliśmy chociażby w kinie, operze, teatrze czy operetce. Dawno temu, nieprawdaż?
Obóz harcerski dla dzieci
Bloger: wittco.gmbh
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Gdzie wysłać dziecko na kolonie?

Wyjazdy wakacyjne – lubimy je nie tylko my, ale także nasze dzieci. Dla nich są to nawet większe emocje. W końcu taki wyjazd to zawsze coś nowego, atrakcyjnego i wyjątkowego. Dziecko cieszy się z możliwości zobaczenia nowego miejsca, odkrycia go, z szansy na poszerzenie swoich horyzontów i spędzenia czasu z rówieśnikami. Ponadto dla dziecka tego rodzaju wyjazd to sposobność, aby trochę się usamodzielnić, przyzwyczaić, że rodzice nie będą mu towarzyszyć w każdej chwili, wprawić się w pewnych codziennych czynnościach. Jeśli więc tylko sprzyjają temu możliwości, jak najbardziej wysyłajmy nasze dzieci na rozmaite wyjazdy, wycieczki i kolonie. To będzie dla nich nie tylko przygoda, ale i szkoła życia.
Tatry
Bloger: hosiawak
Zaczerpnięte z: www.flickr.com

Rozrywki w Zakopanem i w okolicach przed rozpoczęciem letniego sezonu

Wielkimi krokami nadchodzi sezon, w jakim będzie można wreszcie zapomnieć o problemach związanych z zimą, ze śniegiem i niską temperaturą. Mimo że prawdziwie wakacyjny urlopowy zaczyna się dopiero w czerwcu, kiedy większość uczniów kończy rok szkolny i wyjeżdża na wypoczynek z mamą i tatą, już teraz da się zaobserwować, że dużo ludzi wyprasza parę dni wolnego albo na trochę zamyka własną firmę, następnie pakuje bagaże, bierze kilka niezbędnych przedmiotów i trochę zaskórniaków, by wyjechać dokądkolwiek – jak najdalej od hałasu miast, od własnej firmy, grymaszących klientów i pozostałości po paskudnej, miejskiej zimie.
morze
Bloger: mmlolek
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Wybrzeże Słowińskie – jedno z najciekawszych miejsc w Polsce na wakacje

W Polsce z pewnością można znaleźć sporo znakomitych miejsc na spędzenie weekendu bądź wakacji. Niemało osób nie bez przyczyny lubi atrakcje, jakie posiadają przeurocze okolice Morza Bałtyckiego – można tam, zależnie od poszczególnych upodobań, wylegiwać się na plaży, opalać się, spożywać morskie specjały albo odpoczywać w sposób aktywny – poprzez zajmowanie się sportem. Wtedy wybranie Łeby to zdecydowanie strzał w dziesiątkę – to niewielkie, ale korzystnie znajdujące się miasto świadczy dużo ciekawych atrakcji dla turystów.
Bukowina Tatrzańska, Tatry
Bloger: Brandon Atkinson
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Atrakcje Bukowiny Tatrzańskiej

Położona na Skalnym Podhalu, na wysokości 967 – 1000 m n. p. m. Bukowina Tatrzańska, to rewelacyjne miejsce do podziwiania fenomenu Tatr - nic, toteż dziwnego, że co roku coraz więcej osób decyduje się by spędzić tu wczasy a Bukowina Tatrzańska pretenduje do najpopularniejszego miejsca na wczasy 2014, ferie i wakacje.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.