Wakacje
Obóz harcerski dla dzieci
Bloger: wittco.gmbh
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Gdzie wysłać dziecko na kolonie?

Wyjazdy na wakacje – lubimy je nie tylko my, ale również nasze dzieci. Dla nich wiążą się nawet z większymi emocjami. W końcu tego typu wyjazd to zawsze coś nowego, atrakcyjnego i wyjątkowego. Dziecko cieszy się z możliwości zwiedzenia nowego miejsca, odkrycia go, z szansy na poznanie czegoś nowego i spędzenia czasu z rówieśnikami. Ponadto dla dziecka tego typu wyjazd to sposobność, aby trochę się usamodzielnić, przyzwyczaić, że rodzice nie będą z nim w każdej chwili, wprawić się w pewnych codziennych czynnościach. Jeżeli więc tylko jest ku temu okazja, koniecznie wysyłajmy swoje dzieci na rozmaite wyjazdy, obozy i kolonie. To wyjdzie im tylko na dobre i tylko na tym skorzystają.
Bukowina Tatrzańska, Tatry
Bloger: Brandon Atkinson
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Atrakcje Bukowiny Tatrzańskiej

Znajdująca się na Skalnym Podhalu, na wysokości 967 – 1000 m n. p. m. Bukowina Tatrzańska, to świetne miejsce do podziwiania majestatu Tatr - nic, toteż dziwnego, że co roku coraz więcej ludzi decyduje się by spędzić tu wczasy a Bukowina Tatrzańska pretenduje do najpopularniejszego miejsca na urlop 2014, ferie i wakacje.
morze
Bloger: mmlolek
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Wybrzeże Słowińskie – jedno z najciekawszych miejsc w Polsce na wakacje

W Polsce bez wątpienia można odnaleźć dużo rewelacyjnych miejsc na spędzenie weekendu albo wakacji. Wiele osób nie bez przyczyny lubi atrakcje, jakie zapewniają przepiękne okolice Bałtyku – można tam, w zależności od poszczególnych upodobań, wylegiwać się na plaży, opalać się, spożywać morskie specjały albo wypoczywać aktywnie – poprzez uprawianie sportu. Wtedy wybranie Łeby to bez wątpienia strzał w dziesiątkę – to małe, ale korzystnie położone miasteczko świadczy sporo interesujących atrakcji turystycznych.
Tatry
Bloger: hosiawak
Zaczerpnięte z: www.flickr.com

Rozrywki w Zakopanem i w okolicach przed rozpoczęciem letniego sezonu

Dużymi krokami zbliża się czas, w którym będzie dało się w końcu nie pamiętać o problemach związanych z zimą, opadami śniegu i ujemną temperaturą. Choć tak naprawdę wakacyjny sezon zacznie dopiero w czerwcu, gdy większość uczniów kończy rok szkolny i wyjeżdża na wypoczynek z mamą i tatą, już teraz można zaobserwować, że dużo ludzi wyprasza kilka dni urlopu albo na pewien czas zawiesza własną działalność, następnie pakuje plecak, zabiera trochę niezbędnych przedmiotów i trochę oszczędności, aby wybyć dokądkolwiek – jak najdalej od centrum miasta, od własnej firmy, niezadowolonych kontrahentów i pozostałości po brudnej, miejskiej zimie.
domki letniskowe
Bloger: Sarah & Austin Houghton-Bird
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Wyjątkowe propozycje noclegów nad morzem

Wyjazdy nad bałtyk odbywają się przez cały rok. Ich popularność wzrasta szczególnie podczas urlopów, czyli w wakacje. Spora popularność jest daje się zauważyć również podczas Sylwestra oraz ogólnie w przerwie świątecznej. Wówczas dużo rodzin wyrusza zaczerpnąć nieco jodu, z tego też powodu domki nad morzem są rozchwytywane. Warto na bieżąco śledzić oferty, by wybrać dla siebie czy swojej rodziny tę najkorzystniejszą. Pojawiające się aktualnie w sieci propozycje noclegów i wczasów all inclusive rozchodzą się szybko.
pokazy firmowe na trampolinach
Bloger: Dave Herholz
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Odpowiedni moment na wyjście do operetki

Wakacje to idealna pora na to, aby nadrobić wszelkie zaległości kulturalne. Pomyślmy o tym, kiedy ostatnio byliśmy chociażby w kinie, operze, teatrze albo operetce. Dawno temu, prawda?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.